اطلاعیه تعطیلی مدارس چهارشنبه ۲۰ آذر

اطلاعیه تعطیلی مدارس مناطق مختلف کشور در چهارشنبه ۲۰ آذز:

تعطیلی مدارس استان گلستان :

نابر مصوبه کارگروه سلامت استان گلستان، همه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر استان، فردا چهارشنبه ۲۰ آذر تعطیل است.

 

تعطیلی مدارس استان قم :

با توجه به پیشنهاد کمیته پیشگیری و کنترل آنفلوآنزا و موافقت استاندار قم، بمنظور تسریع در پیشگیری و کنترل این بیماری، تمام پیش دبستانی‌ها، مهدکودک‌ها و مدارس سراسر استان قم در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه مورخ ۲۰ و ۲۱ آذرماه در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است. لازم به ذکر است، تمام ادارات، مراکز علمی و دانشگاهی استان قم دایر خواهند بود.

 

تعطیلی مدارس ابتدایی بجنورد :

بنابر اعلام روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی برای پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به آنفلوآنزا، مدارس مقطع ابتدایی شهرستان بجنورد فردا چهارشنبه ۲۰ آذر، تعطیل است.

 

 تعطیلی مدارس استان آذربایجان‌غربی :

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت : با توجه به برودت هوا و در راستای اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری های فصلی، مراکز پیش دبستانی و تمامی مقاطع تحصیلی و آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجی دارای مجوز از آموزش و پرورش در سطح استان، فردا چهارشنبه ۲۰ آذر در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل اعلام می شود.

 

 تعطیلی مدارس دیواندره و دهگلان در کردستان :

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت : تمامی مدارس و مراکز پیش‌دبستانی روستایی و شهری شهرستان دیواندره فردا چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری تعطیل است. همچنین به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزا کلیه مدارس شهرستان دهگلان در تمامی مقاطع تحصیلی در سطح شهر و روستا فردا چهارشنبه ۲۰ آذرماه تعطیل است.

 

 با توجه به احتمال تعطیلی مدارس  در شهرها و استانهای دیگر، این خبر بروزرسانی خواهد شد.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *