برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- "معلمـ گفت" انجمن علمی معلمان ایران (http://moallemgoft.ir)
+-- انجمن: مسایل مربوط به انجمن (http://moallemgoft.ir/forum-1.html)
+--- انجمن: اخبار و اطلاعیه های انجمن (http://moallemgoft.ir/forum-3.html)
+--- موضوع: برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 (/thread-927.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - admin - 2-7-1391

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران عزیز و تبریک به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید

در اینجا برنامه ویژه انجمن علمی معلمان ایران را طبق مصوبات جلسه مدیران انجمن برای سال تحصیلی 91-92 تشریح می کنیم:

قرار است از همین الان تمامی دروس بودجه بندی شوند و در طول سال و با پیشبرد مطالب کتاب های درسی، به مطالب جدید پرداخته شود و در انجمن به طور کامل بررسی شوند.
این کار به این گونه انجام خواهد شد که مثلا اگر این هفته قرار است درس 6 ادبیات سال دوم دبیرستان تدریس شود، تمامی معلمان انجمن درس مربوطه به جمع آوری مطالب و تبادل تجارب می پردازند و روش ها و راهکارهایی برای تدریس بهتر آن درس در انجمن مربوطه قرار می دهند و از مطالب سایر همکاران استفاده می کنند تا برای تدریس آن هیچ گونه مشکلی نداشته باشند و با تجارب، اطلاعات و نگرش هایی فراتر از تجارب، اطلاعات و نگرش های خود وارد کلاس درس شوند.
به طور خلاصه می توان گفت، هر درس با گردهمایی مجازی معلمان مربوط به آن درس، تحلیل و فعالیت ها و چگونگی تدریس آن مشخص می شود.

مواردی که برای هر درس روی آن بحث خواهد شد عبارت خواهند بود از : روش های تدریس و طرح درس مربوط به آن درس ( البته قرار نیست طرح درس کاملا نظام مند باشد ) ، محتوای الکترونیک لازم ، رفع مشکلات همکاران در تدریس آن درس ، نمونه سوالات برای ارزشیابی ، نکات و دانستنی ها و سایر مواردی که همکاران تشخیص می دهند.

همه این فعالیت ها با مشارکت تمامی اعضای انجمن صورت می گیرد و شخص خاصی این کارها را انجام نمی دهد، لذا از تمامی همکاران عضو تقاضا می شود در جهت افزایش سطح کیفی تدریس خود و سایر همکاران در بحث ها شرکت کنند.

قابل ذکر است که در این میان مدیران انجمن ها وظیفه هماهنگی و علمی بیشتر خواهند داشت، پس اگر می خواهید مدیر باشید اینجا را بخوانید.
اگر سوال یا مطلب قابل ذکری در مورد این برنامه دارید در پاسخ به همین موضوع ارسال کنید.

تمامی فعالیت های انجام شده فقط از روی وظیفه و عشق معلمی انجام خواهد شد.
قابل ذکر است که انجمن به هیچ ارگانی وابسته نیست و مطالب آن توسط تمامی اعضا ایجاد و مدیریت می شود.

با تشکر
محمدمهدی میرزائی
مدیر کل سایت

RE: برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - mehdi - 2-7-1391

واقعا عالیهSmile
حالا دیگه با این برنامه می تونم با تمامی معلمان کلاس سوم ایران که عضو انجمن هستند، ارتباط و تبادل اندیشه به صورت روزانه داشته باشم و ضمن این که اطلاعاتم رو در اختیار همکاران قرار میدم از اطلاعات و تجارب ارزشمندشون استفاده کنم.

فکر نکنم با این طرح مشکلاتم در تدریس حل نشده باقی بموننRolleyes

ممنونم ممنون

RE: برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - مهناز خوبی - 2-7-1391

عالیه خوشحالم که به این سایت دسترسی دارم . امیدوارم بتونم در طول سال تحصیلی از این سایت بهره لازم را ببرم.

RE: برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - ma.gh65 - 2-7-1391

سال تحصیلی جدید مبارک باشه امیدوارم همه موفق باشید.
کار فوق العاده جالب و مفیدیه

RE: برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - aftabemehrban - 2-7-1391

سلام
برنامه ی خوبی رو درنظرگرفته اید.امیدوارم از این طریق بتوانم با معلمان پایه ی اول ابتدایی تبادل نظر وتجربه داشته باشم .واز تجربیات ارزنده ی آن ها در کلاس استفاده کنم.

RE: برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - fari3724 - 2-7-1391

سلام دوستان گلم بنده معلم پایه ی ششم ابتدایی هستم و مدرس دوره های ضمن خدمت ششم خیلی دوست دارم از تجارب شما عزیزان استفاده کنم ....

RE: برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - l67449992 - 2-7-1391

سلام من معلم شیمی اول هستم دوست دارم از تجارب دیگر عزیزان در جهت ارتقاء سطح کیفی تدریس و جزوات استفاده شده بهرمند شوم
با تشکر

RE: برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - shifteh212 - 2-7-1391

سلام به همه . من هم معلم پایه ی ششم ابتدایی هستم .امیدوارم بتوانم از تجربیات ارزنده ی دیگر معلمین هم پایه ام استفاده کنم.Rolleyes

RE: برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - ma.gh65 - 3-7-1391

من هم معلم پایه ششم هستم و خیلی خوشحال میشم از نظرات و تجربیات همکاران استفاده کنم.

RE: برنامه ویژه انجمن برای سال تحصیلی 91-92 - ayenehdoost - 3-7-1391

باسلام و خداقوت
کارو ایده ارائه شده جالب و کاملاعملیاتی است و مشارکت با تجربه ترها را بیشتز میطلبدکه امیدوارم دزیغ نفرمایند.موفق و پیروزباشید