امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیاست های کلی سایت معلمـ گفت
#1
(خواندن اين پيغام را قبل از شروع به هر فعاليتي در سايت به كاربران توصيه ميكنيم)

کاربر گرامی

از اینکه سایت معلمـ گفت را جهت بازدید انتخاب فرموده اید سپاسگزاریم. برای حفظ نظم و آسایش کاربران معلمـ گفت قوانین و محدودیت هایی وضع شده است که رعایت کردن شان توسط تمامی کاربران الزامی است. با پذیرش این قوانین و عضویت در سایت به مسئولین معلمـ گفت این حق را می دهید که در صورت بروز تخلف، مطالب ارسالی متخلف را ویرایش یا حذف کنند و یا در صورت وقوع تخلف های سنگین پروفایل کاربری متخلف را مسدود نمایند.

شرایط و سیاست های کلی معلمـ گفت :

قوانین معلمـ گفت الزاما بصورت فعلی باقی نمی مانند و ممکن است که در هر زمانی تغییر کنند،در صورت بروز تغییرات در قوانین اطلاعیه ای در سایت منتشر خواهد شد که لطفا آنرا مطالعه فرمایید.

علاوه بر قوانین عمومی انجمن ها رعایت کردن قوانین امضاء نیز توسط کلیه کاربران معلمـ گفت الزامی است.
رجوع شود به : شرايط امضاي كاربران

این مجموعه قوانین برای تمامی کاربران معلمـ گفت اعم از کاربران عادی، مدیران و ... لازم الاجرا است.

هدف از راه اندازی انجمن های معلمـ گفت صرفا کمک به کاربران و حل مشکلات تخصصی آنها در زمینه ها و مباحث مربوط به حرفه ی معلمی و ایجاد خدماتی برای افزایش نفوذ اینترنت و فناوری های نوین در مدارس می باشد. با توجه به محدود بودن زمینه فعالیت انجمن ها، مطرح کردن هر موضوعی در معلمـ گفت میسر نیست و مطالبی که موضوعات متفرقه و غیر تخصصی دارند پذیرفته نخواهند شد.

توجه داشته باشید که معلمـ گفت به صورت شخصی اداره می شود و وابسته به هیچ ارگان دولتی و غیردولتی و یا تشکل و حذب و گروهی نیست پس از فعالیت هر گونه حذب، گروه و تشکلی که باعث لطمه خوردن به اعتبار و ماهیت علمی سایت می شود جلوگیری به عمل می آید.

معلمـ گفت از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا هر گونه محدودیتی که در قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران وجود دارد در این سایت نیز رعایت می گردد.
جهت اطلاع بیشتر رجوع شود به : متن کامل قانون جرائم رایانه ای

تصميم گيری در رابطه با قانونی بودن و يا مغايرت با قوانین بر عهده مديران معلمـ گفت است. هر کاربری كه در هر رابطه ای اعتراض داشته باشد، ميتواند موضوع اعتراض خود را به مدیران کل و توسط پيغام خصوصی اطلاع دهد تا مساله پيگيری شود.

بعضی از انجمن های معلمـ گفت مجموعه ای از قوانین خاص خود را دارند که مکمل قوانین عمومی هستند، کاربران در آن انجمن ها علاوه بر رعایت کردن قوانین عمومی ملزم به رعایت کردن قوانین خاص آن بخش نیز می باشند.
قوانین هر انجمن به عنوان یک یا چند مبحث مهم در فهرست مبحث ها همواره بالاتر از سایر مبحث ها قابل مشاهده است.

غير از مديران معلمـ گفت سایر کاربران مجاز به تذکر و اعتراض کردن مستقیم به متخلفین نیستند. در صورت مشاهده کردن تخلف می بایست موضوع را به مدیران یا ناظمین اطلاع دهند تا آنها به تخلف رسیدگی کنند.

در کنار هر مطلب ارسالی کاربران یک دکمه ( گزارش به مدیر [تصویر:  postbit_report.gif] ) وجود دارد که برای گزارش کردن تخلف در آن مطلب بکار می رود. از این دکمه صرفا برای مطلع ساختن مدیران از بروز تخلف استفاده نمایید، کاربر متخلف و سایر کاربران عادی از گزارش و توضیحاتی که خواهید نوشت با خبر نخواهند شد.

مسئولیت مطالب ارسالی به عهده نویسنده آن است و مطرح شدن دیدگاه کاربران لزوما به معنای مطابقت آن با دیدگاه و نظر کادر مدیریتی معلمـ گفت نیست. معلمـ گفت نمی تواند صحت و سلامت مطالب و فایل های ارسالی کاربران را تایید نماید، لذا بررسی فایل های دریافتی توسط ویروس کش ها به تمامی کاربران توصیه می شود.

در صورتی که بخواهید از مباحث و آموزش های موجود در معلمـ گفت در جای دیگری استفاده کنید، ذکر کردن نام سایت معلمـ گفت و نویسنده آن مطلب الزامی است و در صورت امکان لینک مربوط به آن مطلب را هم برای اطلاعات بیشتر درج نمایید. بدیهی است که برای استفاده از آثار شخصی کاربران کسب مجوز از مولف اثر و رضایت وی شرعا و قانونا الزامی است.

امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات سایت، شاهد پرباری سایت و در نتیجه استفاده موثر از امکانات و مطالب سایت توسط همکاران و کاربران عزیز باشیم.

با تشکر
مدیریت کل سایت
من معلمم. کسی که آینده ی، آینده سازان این مرز و بوم را رقم می زند
}}
سپاس شده توسط: رزاقی
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان