امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازدید سرگروه های آموزشی
#21


من میخواستم یه چیزی بگمبنظرم خیلی غیر منطقیه که سرگروه بیاد و با چند سوال درباره کلاس عملکرد معلم رو قضاوت کنهسرگروه باید به قولی یار خاطر معلم باشه و کمک کننده به اون نه بار خاطرشباید آدم بتونه از سرگروهش کمک بگیره و دوست باشن نه اینکه بشه ملکه عذابو لازمه این مسئله رو به همدیگه تذکر بدیماگر سرگروه بودم اصلا سرکلاس نمیرفتم و از دفترنمره بازدید میکردم و توی دفتر با معلم جلسه میذلشتماین جمله رو اصلا شما هم کامل کنیناگر سرگروه بودم.....

پاسخ }}
سپاس شده توسط: a.n18
#22

من اگر سرگروه بودم و (مجبور نبودم) بازدید نمی رفتم یک سرگروه وقتی می تونه به معلم کلاس کمک کنه که خود اون معلم احساس نیاز کند و مشکلات را با سرگروه مطرح کند. سطح کلاس با آزمون ها هم می توان سنجید. ارائه جزوه ها ، ایجاد محیط تبادل نظر ، توجیه معلمان در مورد فعالیت ها و بخش نامه ها (ترغیب) و ... از مهمترین وظایف من (سرگروه) به حساب می رود.

چه فکر کنید که میتوانید و چه نمیتوانید در هر صورت حق با شماست

پاسخ }}
سپاس شده توسط: شوکران ، a.n18
#23

سلام همکاران خوبم

سر گروه اموزشی=کسی که به ان درس یا ان پایه تسلط کامل داشته وتوان رفع اشکالات در ان زمینه را دارد و میتواند در این زمینه مشاوره دهد

حال با این تصور بنده مشخص است که من معلم چه انتظاراتی از سر گروه خودم باید داشته باشم .تصور میکنم اظهار نظر در مورد ضعف کلاس با پرسش از دانش اموزان نمی تواند باشد زیرا میدانیم که دانش اموز در هر ساعت از کلاس میتواند متفاوت عمل کند علی الخصوص با افراد تازه وارد .اما میشود در نحوه کلاس داری چیزی گفت .

سرگروه اموزشی دریک جمله یعنی یاور وهمراه معلم

                                     درس معلم ار بود زمزمه محبتی                     جمعه به مکتب اورد طفل گریز پای را

درس معلم ار بود زمزمه محبتی جمعه به مکتب اورد طفل گریز پای را
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان