امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از راهیابی فوتبال ایرانی به جام جهانی متأسفیـم
#1

درحالیکه مربیان خارجی متعدد هربار با قراردادهای رسمی و غیر رسمی میلیاردی وارد شده و بعداز یکسال و به ارمغان آوردن شکست های مفتضحانه با جیب های پر از پول بر می گردند، دانش آموزان پیرانشهری ما بخاطر نداشتن یک بخاری استاندارد که یک میلیونیوم حقوق یک مربی خارجی است، زنده زنده در آتش می سوزند، دانش آموزان آذربایجانی ما هم با محبوس شدن در کلاس زنده زنده کباب شدند و همچنان مدارس و کلاس های غیر استاندارد بی شماری وجود دارند که با این وضع بودجه باید منتظر فجایع دیگری در آینده باشیم. در حالیکه صحبت ما فقط درباره ی استانداردسازس ساختمان مدارس است و امکانات آموزشی و محیطی مدارس ما که هیچ استاندارد بین المللی ندارند و زمینه ساز پیشرفت و توسعه ی واقعی هر کشوری هستند را از این مقوله جدا می کنیم.

معلمان

پاسخ }}
#2

هر چیز به جای خود دارای اهمیت است فوتبال همان قدر اهمیت دارد که تامین امکانات برای دانش آموزان همان اندازه که راهیابی تیم فوتبال به جام جهانی نام ایران را بلند کرد سوختن دانش آموزان در کلاس ایران را به زمین زد

پاسخ }}
سپاس شده توسط: boostanelm
#3

من هم مخالف سرسخت پرداخت های میلیاردی به بازیکنان و مربیان در فوتبال آن هم از بودجه بیت المال هستم. واقعا آدم گاهی فکرش رو که میکنه یه بازیکن برای یه سال چند صد میلیون تومان میگیره ولی یه معلم توی سی سال خدمتش و بازنشسگیش هم نمیگیره مخش سوت میکشه اون هم این با بزیکن ها!!!!!!!!!

پایگاه مجازی فرهنگیان
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان