امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشکال سایت در دادن گذرواژه جدید

با سلام

من چندی قبل با عنوان مشاور ناشنوایان در سایت ثبت نام کردم و متاسفانه گذرواژه خود را فراموش کردم و از سایت کذر واژه جدید خواست که هر گذر واژه ای را که سایت از طریق ایمیل میداد و من استفاده می کردم امکان دسترسی به سایت برایم میسر نبود .لذا  تصمصم گرفتم با عنوان جدید به سایت وارد شوم . لطفا مشکل را بررسی و حل نمایید.متشکرم

پاسخ }}
سپاس شده توسط:

منم مثل شما مجبور شدم اسمم روعوض کنم ولی اسم اولمودوس داشتم broken heart اگه موفق شدین بهم اطلاع بدین ممنون

پاسخ }}
سپاس شده توسط:

سلام

متاسفانه این مشکل حل نشده است . امیدوارم مدیران سایت در این زمینه مارا یاری کنند .اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه داشتید  خوشحال می شوم با من به اشتراک بگذارید.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: هانی م

مشکل شما دوستان حل شد.

چند نکته در مورد نام کاربری و رمز عبور که با رعایت آنها به مشکلی بر نخواهید خورد:

1. سعی کنید از نام کار بری و رمز عبور انگلیسی و اعداد استفاده کنید و در صورت امکان از نام کاربری و به خصوص رمز فارسی خودداری کنید.
  2. در زمانی که نام کار بری و رمز عبور را وارد می کنید از فارسی یا انگلیسی بودن زبان صفحه کلید مطمئن شوید.
  3. اگر در نام کاربری یا رمز عبور از فاصله استفاده کرده اید باید در هنگام ورود آن را نیز وارد کنید مثلا اگر با نام کاربری ( مشاور ناشنوایان ) ثبت نام کرده باشید نمی توانید با نام کاربری ( مشاورناشنوایان ) وارد شوید چون یک کاراکتر کمتر دارد و آن فاصله بین مشاور و ناشنوایان است.
  4. از این پس دوستانی که دچار مشکل می شوند از ایجا د نام کاربری جدید خودداری کنند و مراتب را به ایمیل من به آدرس sch1_ir@yahoo.com گزارش دهند تا در اسرع وقت برطرف شود.

با آرزوی موفقیت برای تمامی معلمان و دانش آموزان کشور

میرزائی

مدیریت کل سایت

من معلمم. کسی که آینده ی، آینده سازان این مرز و بوم را رقم می زند
پاسخ }}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان