امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند راه حل خوب برای نوشتن
#1

چند راه حل خوب به وسیله ی روزنامه یا جملات :
شما می توانید با كمك كلمه ها و اصطلاحات روز و مجله های باطله ، داستان ها ، شعرها و جمله های زیبایی نوشته و از این كار نیز لذت ببرید .
این كار ممكن است وقت زیادی از شما بگیرد ، اما در عوض تنوع زیبایی به كلمه ها و اصطلاحات شما در نوشته هایتان می بخشد كه باعث می شود نتیجه ی كار خیلی جذاب به نظر بیاید .
روش كار :
در روزنامه های باطله به دنبال كلمات و اصطلاحات جالب بگردید . وقتی همه ی كلمات مورد نظرتان را یافتید و با قیچی بریدید ، آن ها را روی كاغذ بزرگی به هر شكل كه دوست دارید بچسبانید . اما اول مطمئن شوید كه هر كلمه را در كجای صفحه باید قرار دهید و سپس بچسبانید .

وسایل مورد نیاز :
۱مجلات و روزنامه های باطله
۲قیچی
۳چسب
۴برگه ای ساده در ابعاد بزرگ

در این كار حتی ممكن است مجبور باشید برای یافتن كلماتی همچون مثل ، اما و .. مجدداً روزنامه و مجله را بررسی كنید . در صورت لزوم از كلماتی كه این حروف را دارند استفاده كرده و قسمت مورد نظر را با قیچی ببرید .
در ضمن برای زیبایی كار می توانید از تصاویر مجله های رنگی هم استفاده كنید

« زنهارمیازارزخودهیچ دلی را *** کز هیچ دلی نیست که راهی به خدا نیست » شهـــــد ادب
پاسخ }}
سپاس شده توسط: alighanbari_1
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان