درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

نحوه نمایش موضوع

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1 | Top
fahimi آفلاین

**

عنوان کاربر:
کاربر مفید انجمن
آموزش  مناجات یک حسابدار با حسابرس ازلی

وقتی نگاهت می کنم شوق یک سرمایه گذاری مجدد تمام وجودم را به تکاپو می اندازد و فکر جبران برداشت های مکرر گذشته را در ذهنم تداعی می کند .

یادت را در پایان هیچ دوره ای با تراز اختتامی نمی بندم و اجازه نمی دهم دست هزینه ها دارایی وجودم را بستانکار کند .

تمام تحقق ها و تطابق ها را در هم می ریزم و آنچه واقعیت ماجراست بدون هرگونه محافظه کاری افشا می کنم .

هر روز ذخیره عشقت را تعدیل می کنم و طبق روال هر دفعه این درآمد است که بستانکار می شود.

دلم می خواهد بدانی که خاطراتت را تا ابد برای هیچ حق العمل کاری ارسال نمی کنم و همه را در دایره احساسم زیر یک آه تنگ و سرد حفظ می کنم .

در قبال محبت و عشقم هیچ حق العمل و حق التضمینی نمی خواهم و اگر روزی بنا به گرفتن مطالبات شود ، بدان آنکه نسبت به بقیه حق رجحان و برتری داشت ، هرگز برای مطالبه به نزدت نمی آید.

همیشه سعی در این دارم آنچه را که در ذهنت نسبت به من مغایرت دارد،خودم اقلام بازش را با احساس واقعی یکسان کنم .

چشمانم را به روی اهمیت نسبی ها می بندم، مرا چه سود است از آنچه به عنوان محبت ،مشکوک الوصول تلقی می شود .

احساس من در سررسید مقرر وصول می شود و نیازی به برداشت و واخواست بانکی هم نیست و با آنکه میان من و تو هیچ ذی نفعی دخیل نیست ، آنچه واضح است نکول های مداوم و پی در پی احساس توست .

نمی گذارم بهار زندگی ات تو را مستهلک نموده و به انباشته استهلاک تبدیل نماید ، از این رو وجود آسمانی ات را بالاتر از زمین به عنوان اولین دارایی ثابت عمرم قرار می دهم تا همه بدانند خزان استهلاک را با تو کاری نیست .

بدان برای یافتنت هزینه های زیادی به جان خریدم و برای اولین بار این را به حساب قیمت تمام شده ات بدهکار نمی کنم و خسارات ناشی از محکومیت توسط مردم را حتی در پیوست های گزارشات مالی قلبم یادداشت نمی کنم تا مبادا روزی نگران شوی که جدا برایش سند اصلاحی زده ام .

برای روز رسیدن تو ، معین 11 و 31 ستونی کافی نیست . برای هر لحظه ستونی جدا خط کشی شده .

تمام حرفهایم نه تخمینی است و نه برآوردی ، قطعی قطعی و واقعی واقعی است .

ذخیره خاطرات بعد از جدایی را حتی زمان مرگ هم بدهکار نمی کنم ، اگر چه مرا حسابدار ناشی بخوانند و نظر به ابطال مدرک تحصیلی ام کنند.

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
درباره انجمن علمی معلمان ایران "معلمـ گفت"
انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.
لينک های مرتبط با "معلمـ گفت"