درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

نحوه نمایش موضوع

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1 | Top
sarpol آفلاین

عنوان کاربر:
مدیر انجمن کارمندان ادارات آ.پ
فوق العاده شغل آموزگاران دوره ابتدایی

بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: وزارت آموزش و پرورش به منظور اصلاح ساختار نیروی انسانی سیاست حذف آموزگار ساعت موظف مازاد و دبیر ساعت مازاد را درپیش گرفته است. وی افزود: به همین منظور و با ارسال بخش نامه به استان‌ها، فوق العاده شغل آموزگاران دوره ابتدایی از پست آموزگاران و همچنین آموزگارانی که از دوره‌های دیگر تحصیلی در دوره ابتدای مشغول به تحصیل باشند ،به شرطی که تمام ساعت موظفیشان در کلاس به تدریس مشغول باشند، تا 700امتیاز اضافه خواهد شد. بطحایی خاطرنشان کرد: فوق العاده شغل آموزگاران ابتدایی حدود 20درصد یعنی 70تا85هزار تومان افزایش خواهد داشت. 700امتیاز مبلغی در حدود 850000 ریال می شود

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:
#2 | Top
تزکیه آفلاین

عنوان کاربر:
کاربر فعال انجمن
RE: فوق العاده شغل آموزگاران دوره ابتدایی

سلام

از اطلاع رسانی شماسپاسگزارم  ، آیا  این طرح شامل مدیران  ابتدایی که تدریس ندارندهم میشود.؟

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:
#3 | Top
siminpayam آفلاین

عنوان کاربر:
کاربر ارزشمند انجمن

سلام

خوش به سعادت شما که اینقد خوش باورید مملو از انرژی مثبت هستند

همه سازمانها بی سروصدا برای کارمندان اضافه حقوق مزایا پاداش می دهند به فرهنگیان که می رسند بوق شیپور می زنند در آخرش هم هیچی معلوم نیست

فقط دهن پرکن و دلخوش بودن . شما فعلا انرژی مثبت را نگه دارید شاید فرجی به حال فرهنگیان گردد

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:
#4 | Top
vahidf آفلاین

عنوان کاربر:
کاربر فعال انجمن

با  سلام گویا جناب اقای بطحایی ودیگر کارشناسان محترم فراموش کرده اند که دوره ابتدایی تخصصی است. وزیر ما که اون روزای اول یادش بخیر می گفت: افزایش حقوق همکاران نباید رسانه ای شود. براستی چه شده که مسئولین محترم آموزش وپرورش اصلا به فکر کیفیت نیستند.من خودم قبلا معلم نسبتا فعال ابتدایی بودم ومتاسفانه یا خوشبختانه تبدیل وضعیت شدم. اما بعد از چند سال واقعا در دروس ابتدایی حتی برای تدریس به فرزندم مشکل دارم. حالا با این قول وقرارها می خواهید چه بلایی بر سر بچه های ابتدایی ودوره ابتدایی بیاورید؟ جناب آقای بطحایی ووزیر محترم معلوم هست این روزا در وزارتخانه شما وما چه می گذرد؟به خدا انصاف وعدالت چیز خوبیست.خدایا همه ما را به راه راست هدایت فرما

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:
#5 | Top
الهه بیگی آفلاین

**

عنوان کاربر:
کاربر مفید انجمن

زهی خیال باطل معیشت فرهنگیان  با این 80000تومان که هزارتا بند و تبصره داره هیچ فرقی نمیکنه

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
درباره انجمن علمی معلمان ایران "معلمـ گفت"
انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.
لينک های مرتبط با "معلمـ گفت"