درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

نحوه نمایش موضوع

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1 | Top
motlagh آفلاین

عنوان کاربر:
کاربر فعال انجمن
سوالی بسیار مهم هفتم دبستان

سلام به همه ی همکاران عزیز:

سوالم راجب به کتاب ریاضی هفتم دبستان فصل پنجمه:

میخواستم بدونم سوالات 3 و 4 و 5 و 6 صفحه ی 65 ریاضی را در چه موقعی حل کنم؟!

چون به نظر من کتاب درسی جای این سه تمرین رو امسال بیخودی آورده نظر شما چیه؟!

من در کل معلم سختگیری هستم ولی واقعا نمیدونم دوباره از پارسال که اینها رو یاد گرفتن دوباره یاد بدم یا نه فقط چک کنم ؟!

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:
#2 | Top
admin آنلاین

عنوان کاربر:
مدیریت کل سایت
RE: سوالی بسیار مهم هفتم دبستان

اول این که من کتاب ریاضی هفتم رو ندیدم و نمیتونم جوابی تخصصی بدم

دوم این که هفتم از دبستان نیست و همان کلاس اول دبیرستان دوره اول محسوب میشه ( همه رو گیج کردن با این تحولشون در سطح اسم و عنوان و ... بماند )

در کل اگر با بررسی تشخیصی که روی دانش آموزان تان داشته اید، اگر فکر میکنید مطالب پیشنیاز برای حل آن سوالات را ه یاد دارند بهتر است آنها را بدون یادآوری و فوت وقت حل کنید ولی اگر احساس میکنید دانش آموزان چیزی از این پیشنیازهای این سوالات به یاد ندارند بهتر است به یادآوری پیشنیازهای لازم برای حل اینم سوالات بپردازید.

البته اگر سایر همکاران که این کتاب را تدریس میکنند جواب بدهند، تخصصی تر و قابل اعتمادتر خواهد بود.

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:
#3 | Top
motlagh آفلاین

عنوان کاربر:
کاربر فعال انجمن

بله اون که صد در صد ولی به نظر من اگر دوباره بگم خیلی کامل تر خواهد شد و اینکه من معلم ششم هم بودم پارسال و واقعا خیلی روش وقت گزاشتم ولی متاسقانه شاگرد جدید زیاده و مجبورم دوباره تتدریس کنم و فقط یک سوالی برام پیش اومده:

میتونم این سوال هارو سر کلاس حل نکنم و با بغل دستیشون چک کنن ولی من دوباره از اول تدریس میکنم و دوجلسه ی آینده اگر چک کنم سر کلاس به نظرتون بهتر میشه؟!(یعنی داشنش آموز فرصت داشته باشه دوباره این مسئله ها رو حل کنه که کاملا متوجه بشه و من جلسه ی بعدش چک کنم)

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:
#4 | Top
admin آنلاین

عنوان کاربر:
مدیریت کل سایت

میتونم این سوال هارو سر کلاس حل نکنم و با بغل دستیشون چک کنن ولی من دوباره از اول تدریس میکنم و دوجلسه ی آینده اگر چک کنم سر کلاس به نظرتون بهتر میشه؟!(یعنی داشنش آموز فرصت داشته باشه دوباره این مسئله ها رو حل کنه که کاملا متوجه بشه و من جلسه ی بعدش چک کنم)

بله کاملا درسته

این کار یکی از روش خوب برای یادآوری مطالب است که دانش آموزان مجبور به تفکر میشوند و بعد معلم اشکالات رو برطرف میکنه

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:
#5 | Top
motlagh آفلاین

عنوان کاربر:
کاربر فعال انجمن

ممنون از همه مشکل حل شد و برای دانش آموزان جدید توضیح دادم و خیلی خوب بود ممنون

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
درباره انجمن علمی معلمان ایران "معلمـ گفت"
انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.
لينک های مرتبط با "معلمـ گفت"