درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

نحوه نمایش موضوع

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1 | Top
sepiideh آفلاین

*

عنوان کاربر:
کاربر جدید انجمن
مهم  دوست دارم معلم و مترجم بشم

با سلام خدمت تمامی معلمان و کاربران محترم این سایت 

میخواستم سوالی رو مطرح کنم ولی نمیدونستم کجا بایستی تاپیک باز کنم بهرحال اگر مدیران سایت خواستن منتقلش کنن آدرسشو بهم بگن خیلی ممنون

من تازه با این سایت آشنا شدم،خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم چون میتونم سوالاتم رو بپرسم و اطلاعات زیادی در این زمینه بدست بیارم.من از مدتها پیش دوست داشتم معلم بشم.و همینطور هم دوست دارم مترجم کتابهای کودکان  باشم. قبلا یه آگهی از یه مهدکودک دیدم ولی قبول نکردن چون گفتن رشتم مرتبط با کارشون نیست ولی من که رشتم مرتبط نیست و خیلی علاقه دارم به این شغل و حرفه بایستی چکار کنم؟ هم معلمی و هم مترجمی جفتشونو دوست دارم ولی خب چون تابحال تدریس نکردم و تجربه ای هم ندارم خواستم از پیش دبستانی شروع کنم. من فارغ التحصیل رشته itهستم و در حال حاظر هم کانون زبان میرم و سطح high1 هستم و چند تایی کار ترجمه هم انجام دادم و دیگران تاییدش کردن .

میخوام بدونم برای معلمی و مترجمی از کجا بایستی شروع کنم چه راهی وجود داره؟ خیلی دلم میخواد جفتشونو تجربه کنم مخصوصا مترجمی.الان من بخوام مترجم کتابهای کودکان بشم و داستان ترجمه کنم و به چاپ برسونم بایستی چه مراحلی رو طی کنم؟  لطفا راهنماییم کنید.منتظر نظرات و تجارب شما هستم.ممنون

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:
#2 | Top
sepiideh آفلاین

*

عنوان کاربر:
کاربر جدید انجمن
RE: دوست دارم معلم و مترجم بشم

یعنی کسی نیست جواب سوالم رو بده؟؟؟! 

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:
#3 | Top
edidiba آفلاین

عنوان کاربر:
مدیر مهارتهای آموزش ابتدایی
Smile  RE: دوست دارم معلم و مترجم بشم

سلام  و عرض ادب

باید بگم علاقه مندی شما ستودنیه

در مورد معلم شدنتون باید بگم اگه می خواید به استخدام آموزش و پرورش در بیاید لازمه که در آزمونهای استخدامی مربوط به آموزش و پرورش شرکت کنید ( البت خیلی کم پیش میاد که آزمون استخدامی بزارن بیشتر از مراکز تربیت معلم نیروی آموزش و پرورش تامین میشه .اما خدارو چه دیدی شاید ....)

اما در مورد مترجمی شما کافیه مطلب خوب (داستان یا شعر یا ...) گیر بیارین ترجمش کنین و با یه انتشارات معتبر در موردش صحبت کنین (بعضی وقتا هم لازم هستش که یه سرمایه ای هم بریزین تو کار تا شناخته بشین )

خلاصه اینکه

آرزومند آرزوهایتان هستیم

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
درباره انجمن علمی معلمان ایران "معلمـ گفت"
انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.
لينک های مرتبط با "معلمـ گفت"