امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دفتر ثبت شورای دانش آموزی
#1
[تصویر:  %D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8...%DB%8C.jpg]
دفتر ثبت شورای دانش آموزی
تنظيم آيين نامه ي اجرايي مدارس و نگاه همه جانبه به ارکان اصلي تعليم و تربيت در محيط مدرسه و اتخاذ راهکارهايي براي مشارکت و مسووليت پذيري همه عوامل موثر در تربيت از جمله برجسته نمودن نقش دانش آموزان به عنوان يکي از ارکان تعليم و تربيت ، طليعه مبارکي است که با تدبير و درايت دست اندر کاران و برنامه ريزان آموزش و پرورش آغاز گردید. با توجه به این مهم تیم خاص برنامه ای هدفمند از انتخابات شورای دانش اموزی تا جلسات و تعیین وظایف و پیشنهادات، دفتری به صورت تایپ شده و به صورت فایل ورد قابل ویرایش جهت ارتقاع کیفیت عملکردی و تربیتی برای مدارس ابتدایی تدوین نموده است.
دفتر ثبت شورای دانش آموزی
[تصویر:  xzyuT.gif]
 
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
#2
سلام
ما در شهریور ما انواع دفترهایی که نیاز داریم  طبق بخشنامه درخواست می زنیم مانند دفتر شاخص دفتر شورای آموزگاران - دفتر انجمن... ولی  دفتر شورای دانش آموزی نداشتیم که درخواست کنیم .
آیا این دفتر رسمیت داردچرا در بخشنامه ارسالی اداره نامش نبود
زندگی، یعنی پژوهش، و فهمیدن مطلبی جدید.
فرصت ها میوه های رسیده اند اگه به موقع نچینی می افتد.
Huh
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان