درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)



نحوه نمایش موضوع
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1 | Top
آریانا آفلاین

**

عنوان کاربر:
کاربر مفید انجمن
ارسال‌ها:
9
تاریخ عضویت:
اردیبهشت 1392
آموزش  درس های 2،3،4علوم سوم ابتدایی

خوراکی ها

پیامد و فعالیت: طبقه بندی مواد غذایی در 4 گروه ، جمع آوری اطلاعات در مورد گروههای موادغذایی و گزارش دادن به کلاس، تهیه فهرستی از مواد غذایی مفید و مضر ، شرایط نگهداری مواد غذایی ،تهیه لیستی از غذاهایی که دارای مواد نگهدارنده هستند و جایگزین کردن مواد مناسب به جای آنها، جمع آوری اطلاعات در مورد غذاهای محلی و سنتی ، تهیه یک غذا در کلاس درس باکمک والدین ،نوشتن یک برنامه غذایی برای یک هفته خانواده خود .

مواد اطراف ما 1

پیامد و فعالیت: طبقه بندی مواد به سه دسته جامد مایع گاز ، تشخیص مواد گازی شکل ، انجام آزمایش های اثرات گرم کردن و سرد کردن بر مواد مختلف ( ذوب ، انجماد، تبخیر)و ارائه گزارش ، آشنایی با کاربرد گازها

انجام مسابقه حباب سازی و بازی با بادکنک . در مورد هر یک از آزمایش هایی که انجام می دهیم از دانش آموزان می خواهیم که مثال هایی از زندگی واقعی که این آزمایش در آنجا کاربرد دارد بزنند . از بچه ها می خواهیم در مسیر مدرسه تا خانه بوهایی که احساس کرده اند را بگویند.

مواد اطراف ما 2

پیامد و فعالیت : اندازه گیری جرم و حجم مواد ابتدا با تخمین زدن و سپس با استفاده از مقیاس استاندارد و مقایسه آنها و بیان اهمیت وجود مقیاس استاندارد ، با انجام آزمایش پی می برند که مایعات با حجم مساوی ممکن است جرم متفاوت داشته باشند ، آشنایی با مقیاس استاندارد جرم وحجم ، ساختن ترازو و اندازه گیری جرم اجسام مختلف ، تهیه جدول از وزن مواد غذایی که در خانه دارند ، جمع آوری اطلاعات در مورد چگونگی اندازه گیری جرم و حجم مواد در گذشته ، جمع آوری تصاویری از انواع ترازو و کاربرد هرکدام .

پاسخ با نقل قول  }}}
سپاس شده توسط:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
درباره انجمن علمی معلمان ایران "معلمـ گفت"
انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.
لينک های مرتبط با "معلمـ گفت"