امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد
با سلام
دلیل شما از این که این سایت رو راه انداختین چیه؟ خب اینه که به آموزش دانش آموزان کمک کنین دیگه، پس چرا به صورت مستقیم نمیاین تو اینترنت رو دانش آموزان کار کنین؟ اگه این کارو نمی کنین حداقل یه سری امکانات ساده برای دانش آموزان بسازین تا اونا بیان و از اون استفاده کنن.
وقتی یه دانش آموز وارد اینترنت می شه و می بینه که هیچ سرگرمی مفیدی واسه اون نیست، تو اینترنت سردرگم می شه و به راه های خلاف کشیده می شه که این واسه یه دانش آموز خیلی مضرّه.
امیدوارم به جای این که دنبال مسائل حاشیه باشین، دنبال مسائل اصلی باشین (یعنی دانش آموزان نه معلمان)
اصلا آموزش و پرورش همین طوریه و نمی شه کاریش کرد.
فقط امید وارم از انجمن به خاطر این حرفام محروم نشم.

با تشکر
پاسخ }
سپاس شده توسط: admin
خوشحالیم که کاربر منتقدی مانند شما داریم.Wink

هدف این انجمن بیشتر ارائه ابزاری برای کمک به معلمین است و اگر بخواهیم به دانش آموزان بپردازیم کیفیت هر دو کار پایین خواهد آمد.
البته من کاملا حرف شما رو قبول دارم که
نقل قول: وقتی یه دانش آموز وارد اینترنت می شه و می بینه که هیچ سرگرمی مفیدی واسه اون نیست، تو اینترنت سردرگم می شه و به راه های خلاف کشیده می شه که این واسه یه دانش آموز خیلی مضرّه.
و
نقل قول: دنبال مسائل اصلی باشین (یعنی دانش آموزان نه معلمان)

فعلا سایت ما در اول راه است و به زودی اعضا که بیشتر معلم هستند را به ابزار و مهارت هایی مجهز خواهند شد که جوابگوی نیازهای فراوان دانش آموزان عزیز باشند. یعنی هدف ما ماهی دادن نیست، یاد دادن ماهیگیریه ...
مطمئنا ارائه سایت برای دانش آموزان خیلی سخت تر است و اگر معلمین زیادی به این کار مشغول شوند، می توان امیدوار بود که موفقیت هایی کسب شود.
در این موارد اگر پیشنهادی دارید مطرح کنید ...
من معلمم. کسی که آینده ی، آینده سازان این مرز و بوم را رقم می زند
پاسخ }
سپاس شده توسط: taranom
با سلام ممنون از انتقادتون
دلیل راه اندازی سایت همان طور که گفتید کمک کردن به آموزش دانش آموزانه

به نظر من همه جور تفریح سالمی در اینترنت پیدا میشه که می تونن ازش استفاده کنند والبته ناسالم هم هست که اگر کسی بخواد استفاده کنه کسی نمی تونه جلوشو بگیره
بعد هم معلم مسائل معلمان حاشیه نیست و حتما اینو می دونی که سعادت هر جامعه بستگی مستقیم به تلاش و همت معلمان اون جامعه داره و ما مستقیم روی آموزش کار می کنیم (البته سعی من که بر اینه) اینکه شما بیان یک تفریحی تو سایت بکنین و سرگرم بشین هیچ اثری روی بقیه دانش آموزان نداره اما آرمان انجمن رفع مشکلات معلمان تمام ایرانه که روی همه جنبه ها تاثیر داره و همه توی رفع مشکلات سهیم هستند.
برای داشتن دانش آموزان پژوهش محور باید معلمان پژوهشگر داشته باشیم و سعی می کنیم به این هم کمک کنیم و مهمتر معلم رکن اساسی آموزش است و سرمایه گذاری به منظور تربیت و تامین این رکن مهم تعلیم و تربیت، بهترین و سودمندترین نوع سرمایه گذاری است.

اگه شما نیاز به بخشی دارین که می تونه به آموزش این کشور کمک کنه خوب پیشنهاد بدین تا بررسی بشه
البته انجمن برای دانش آموزان بسیاره در هر زمینه ای
چه فکر کنید که میتوانید و چه نمیتوانید در هر صورت حق با شماست

پاسخ }
سپاس شده توسط: admin ، شهد ادب ، taranom
سلام وسپاس از انتقاد شما کاربر گرامی ، امید که در آینده ی نزدیک بتوانیم با وجود اعضای متخصص به رایانه واینترنت در سایه ی مدیریت محترم سایت ابزارهای آموزشی مفید وسرگرم کننده ای برای شما دانش آموزان ایران اسلامی مان طراحی نماییم .تا کلاس های درس امروزی از یکنواخت بودن در آید .مثلاً همین سایت برگزاری آزمون آنلاین بهترین سرگرمی برای شما عزیزان می تواند در اوقات بیکاری جهت سنجش خودتان باشد .بچه های امروزی زیاد اهل مطالعه نیستند شاید بتوان با درج مطالب مفیدآن ها را وادار به مطالعه کرد . شما نیز باید این حق را به ما و امثال ماها بدهید که بیشتر افراد جامعه ی ما نسبت به کشور های پیشرفته مبتدی هستند .اما اگه ابزار های غیر درسی جهت سرگرمی می خواهید بنا به گفته ی دوستان می توانید در سایت های دانش آموزی دیگر جستجو نمایید.موفق باشید.
« زنهارمیازارزخودهیچ دلی را *** کز هیچ دلی نیست که راهی به خدا نیست » شهـــــد ادب
پاسخ }
سپاس شده توسط: admin ، taranom
از این که محروم نشدم خیلی هیجان زده شدم
یه سوال معلم ها چرا جایگاه نسبتا خوبی تو جامعه دارن؟ خب معلومه به خاطر دانش آموزان، اگه دانش آموز نباشه معلم هم نیست، پس چرا این قدر به معلمان توجه می شه و دانش آموزان هیچ؟ مثلا بارها و بارها واسه خودم این اتفاق افتاده که رفتم اداره از مسئولین درخواستی داشتم ولی اون ها با من دانش آموز به گونه ای برخورد می کردن که می گی من ما باباشونو خوردم وبارها اتفاق افتاده که در همون لحظه معلمی وارد اتاق شده و اون مسئول کاملا رفتارش عوض می شدو به من می گفت: دیگه مرخصین، چرا این جوریه آموزش و پرورش ما؟ تا مقعی که اوضاع آموزش و پرورش این جوری باشه هیچ پیشرفتی در مملکت انجام نمی شه
این حرف آخرم بود چرا که چون این بار دیگه محروم می شم
پاسخ }
همه تلاش ما برای آینده ی کشور هستش که شما دانش آموزان می سازید
فکر می کنید چطوری باشه بهتره (جایگاه معلم رو میگم)؟
این مشکلی که یک طرفه بهش نگاه کردین متاسفانه در همه ی ادارات هستش و حساب بی توجهی یک نفرو به همه نسبت ندهید.
البته در این موارد خود موضوع و چگونگی مطرح کردنش خیلی مهمه. با این متنی که شما نوشتین معلومه که شما از یک چیزی غیر این ناراحتین یا نوشتین که یک انتقادی کرده باشین و مخ چند نفرو بکار بگیرین البته معلم ها صبرشون خیلیه

نقل قول: پس چرا این قدر به معلمان توجه می شه و دانش آموزان هیچ؟
اونجور که شما نوشتین ندیدیم اگه توجهی هم هست بخاطر دانش آموزانه

نقل قول: این حرف آخرم بود چرا که چون این بار دیگه محروم می شم

این جمله بازدارنده است یا انگیزه برای بعدی

پاسخ }
سپاس شده توسط: admin ، taranom
danesha عزیز

اون مشکلی که شما گفتید مربوط به اداراته نه معلم ها ، فکر کنم همین که به انتقاد شما تعداد زیادی از مدیران انجمن پاسخ دادن خیلی زیاد باشه، نه ؟ و نشون میده که معلم ها به نظر و حضور دانش آموزان خیلی اهمیت میدن.

در ضمن اگه میبینی افراد زیادی دارن توی این انجمن بدون هیچ چشم داشتی یا دست مزدی، وقت میزارن و حتی با هزینه شخصی این سایت و سایتهای وابسته رو اداره می کنن، به خاطر دانش آموزاست، در ضمن ما در اینجا به کارکرد ادارات آموزش و پرورش کاری نداریم و مسئول رفتار هیچ کس نیستیم.
پس خوبه که اگه پیشنهادی دارید مطرح کنید و گرنه بحث رو ادامه ندید . . .
پاسخ }
سپاس شده توسط:
hamed1391 عزیز
این جمله
نقل قول: این جمله بازدارنده است یا انگیزه برای بعدی
یعنی از حضور یه دانش آموز و شنیدن انتقادهای اون ناراحتین، البته حق دارینConfused
admin عزیز
نقل قول: اگه پیشنهادی دارید مطرح کنید و گرنه بحث رو ادامه ندید . . .
یعنی این که شما هم از انتقاد خوشتون نمیاد ، اگه از انتقاد خوشتون نمیاد پس چرا انجمن انتقاد رو ساختین؟
قانون همینه هر کی ضعیفتره نباید حرف بزنه، البته اونایی که قویترن برای توجیه خودشون از کلمه ی انتقاد استفاده می کنن.
با این اوضاع نمی شه هیچ امیدی به آینده ی کشور داشت.
نمی دونم چرا این قدر از فوتبال انتقاد می شه و از آموزش پرورش و معلما هیچ انتقادی نمی شه، شاید دلیلش اینه که معلما همه ی مردم رو درس دادن و میدن و و بر اساس روایات هر کسی به فرد دیگر مطلبی بیاموزد او را برده ی خود کرده و الان هم همه ی مردم برده معلما هستن و نمی تونن از اونا انتقاد کنن، شاید.
پاسخ }
آقای انتقاد
جواب سوالامو ندادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Undecided
درمورد ساخت انجمن و اهداف قبلا صحبت شد ضمنا از قشر معلم فرهیخته تر و قابل احترام تر نیست اونها کسی رو وادار به احترام نمی کنن. ان شاء ا... شما هم به جایی برسین که بتونید معنی جمله امام علی ع رو درک کنید و یا از ایشان سخن بهتر و قابل قبول تری بزنید.
یك فرق اساسى وجود دارد بین انتقاد كردن و نق زدن. انتقاد كردن این است كه شما یك نقطه‌ى منفى را پیدا كنید، با تكیه‌ى بر نقاط مثبت حداقل دلیل رو بیارید و پیشنهاد بدین . وقتی انتقادی سازنده اس که پشت اون دنیایی علم و آگاهی و مطالعه وجود داشته باشه اما یك وقت این نیست؛ نق زدن است. آدم یك نقطه‌ى منفى را بگیره، همین طور هى بنا كند آن را تكرار كردن. مگر نقاط منفى و نقاط ضعف از یك جامعه رفع میشه؟ یا ریشه‌كن میشه؟... افتخارى نیست؛ همین طور انسان نق بزند، سیاه‌نمائى كند، یأس بپراكند.

پیشنهاد بدین

پاسخ }
سپاس شده توسط: شهد ادب ، admin ، taranom
حرف های حامد کاملا درست است.
اگر احساس می کنید انجمن نقص یا مشکلی دارد، مطرح کنید تا بررسی و اصلاح شود و از نق زنی و یأس پراکنی خودداری کنید. در مورد اخطار هم باید بگویم به پست های ناپسند و خلاف قوانین انجمن اخطار تعلق می گیرد و فکر نمی کنم لازم باشد که شما یادآوری کنید.

ارسالتون با موضوع "پیشنهاد در مورد روش تدریس درس زیست شناسی" رو مطالعه کردم، خیلی خوب بود. این گونه مطالب هستند که باعث پیشرفت خواهند شد.
مطمئنا دانش آموزان از دیدگاهی به فعالیت های معلم نظر میکنند که معلم و حتی بازدیدکنندگان از آن غافل هستند و چنین پیشنهاداتی می تواند به افزایش کیفیت آموزش کمک کند.
به هر حال ما از فعالیت کاربران دانش آموز در انجمن ها استقبال می کنیم، هر چند بعضی از مطالب مخصوص معلمان است و برای دانش آموزان کاربردی ندارد.
پاسخ }
سپاس شده توسط: danesha ، taranom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان