امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت رایگان سایت و وبلاگ معلمین و مدارس در 150 موتور جستجوگر

عنوان: ثبت سایت و وبلاگ معلمین و مدارس در 150 موتور جستجوگر به صورت رایگان ضرورت استفاده: می دانیم موتورهای جستجوگر اینترنتی وظیفه دارند در مقابل کلمات جستجو شده توسط کاربر سایت های مرتبط را نمایش دهند. حال اگر می خواهید سایت شما نیز در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شد نیاز دارید که سایتتان را در این موتور های جستجوگر ثبت کنید . شرح : شما می توانید با مراجعه به این ابزار و درج آدرس وبلاگ یا سایت خود، آن را به 150 موتور جستجوگر معرفی کنید. مزایا: - این ابزار کاملا رایگان است در حالی که سایت های زیادی همین کار را با گرفتن مبالغی انجام می دهند. - زمانی که وبلاگ یا سایت شما در موتورهای جستجوگر ثبت می شود، سایت شما در نتایج جستجو موتورهای جستجوگر نمایش داده می شود و در نتیجه بازدید وبلاگ شما بالاتر می رود و شما موفق می شوید مطالب وبلاگ خود را به کاربران زیادی نشان دهید. چگونگی استفاده: فقط کافی است آدرس سایت یا وبلاگ خود و همچنین آدرس ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و دکمه Enter را بفشارید و چند دقیقه صبر کنید تا سایت یا وبلاگ شما به 150 موتور جستجوگر اینترنتی معرفی شود. آدرس ابزار:  این ابزار را می توانید در زیر مشاهده کنید و یا اینجا کلیک کنید.

قبل ازثبت اطمينان حاصل كنيد كه سايت شما آنلاين باشد . سپس آدرس سایت و يك ايميل را در فرم وارد كنيد چون برخي از موتورهاي جستجو براي تثبيت از شما ايميل مي خواهند.تثبيت ممكن است چند دقيقه به طول بيانجامد پس در اين مدت صبور باشيد تا تثبيت تمام شود

ایجاد و معرفی توسط مدیریت سایت معلمـ گفت

من معلمم. کسی که آینده ی، آینده سازان این مرز و بوم را رقم می زند
پاسخ }

سلام

متاسفانه بخش ثبت وبلاگ در موتورهای جستجوگریعنی همان صفحه ای که معرفی نمودید باز نمی شود؟

باتشکر

بیا تا قدر یکدیگر بدانیم*********که تا ناگه زیکدیگر نمانیم
پاسخ }
سپاس شده توسط:

http://shahrezarand.blogfa.com/

http://e1336.blogfa.com/

پاسخ }
سپاس شده توسط:

باتشکر از ابزارهای مفیدتون .اجرتون با خدا ،ولی متاسفانه من جندین بار  لینک بالا رو امتحان کردم  بالای صفحه عنوان (

ثبت سايت و وبلاگ معلمان و مدارس در 150 موتور جستجوگر به صورت رایگان(خدمتی دیگر از انجمن معلمان ایران   معلمـ گفت )

میاد  اما بقیه صفحه سفید میمونه .لطفا راهنماییم کنید .

http://class6omi.blogfa.com/

یا مهدی ادرکنی
پاسخ }
سپاس شده توسط:
جدید 

کاربران محترم ؛درصورتیکه ابزارمعرفی شده توسط مدیرکل انجمن پاسخ ندادمیتوانیدازوب زیربرای ثبت وبلاگ ویاوب سایت خودتان درموتور جستجوگرگوگل استفاده نمایید.برای این منظور به لینک ذیل مراجعه نمایید.به همین راحتی

کلیک کنید

به هم رسیدن شروع است با هم ماندن پیشرفت است با هم کارکردن موفقیت است.مشاهده وب سایت من
پاسخ }
سپاس شده توسط: a.n18 ، Xmen_ch

مشکل برطرف شد

همکاران می توانند برای ثبت وبلاگ شان در 150 موتور جستجو اقدام کنند.

من معلمم. کسی که آینده ی، آینده سازان این مرز و بوم را رقم می زند
پاسخ }
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
مهم سایت برگزاری آزمون آنلاین رایگان برای اعضای فعال admin 40 39,546 1-6-1394, 08:06 عصر
آخرین ارسال: adabiat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان