امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم یکپارچه چت در وبلاگ شما

همکاران عزیز سلام

با توجه به یکی از اهداف انجمن که : افزایش ایجاد بسترها و خدماتی رایگان برای افزایش کارایی اینترنت در بین معلمان است.

تصمیم به ارائه خدمتی بزرگ و نوین کرده ایم.

در اوایل سال تحصیلی 91 خدمتی با عنوان « سیستم چت پیشرفته سایت » ارائه شد که میتوانید در اینجا در مورد آن بیشتر مطالعه کنید . و حال به قدرت این سیستم افزوده ایم و به  صورتی که در زیر توضیح خواهیم داد به صورت یکپارچه و گسترده ارئه خواهد شد.

زین پس شما میتوانید با قرار دادن کد زیر در وبلاگ یا سایتتان، نوار چت انجمن را با تمام امکانات آن در سایت یا وبلاگتان نمایش دهید.

که باید در قسمت مربوط به اسکریپت ها در مدیریت وبلاگ ها در نظر گرفته شده قرار داده شود و یا درست بعد از تگ <head> با استفاده از قسمت ویرایش قالب، در قالب وبلاگ اضافه شود.

بعد از این کار نوار چت انجمن درست با همین کارایی که در انجمن دارد در وبلاگ مورد نظر ظاهر می شود.
فرد برای استفاده از امکانات این نوار لازم است که در انجمن عضو شود و با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شود، از آن پس می تواند در هر وبلاگی که این نوار را دارد با دوستان و همکاران چت داشته باشد و یا در گردهمایی ها در اتاق های چت شرکت کند.
برای نمونه من کد را در این وبلاگ قرار دادم که می توانید مشاهده کنید
با این امکان می توان در هر وبلاگی که این سیستم را دارد به چت با همکاران پرداخت و در صورتی که تعداد زیادی از معلمان این کد را در وبلاگشان قرار دهند می توان امیدوار بود که می توانید در هر لحظه با همکاران در ارتباط باشیم.این واقعا عالی است به اندازه ای که من این سیستم را تحول بزرگی در ایجاد ارتباط بین معلمان ایران به شمار می آورم.

حال از شما همکاران تقاضا داریم در جهت پیشبرد اهداف انجمن و افزایش ارتباطات اینترنتی بین همکاران، این کد را در وبلاگ یا سایتتان قرار دهید و در پستی مجزا آن را معرفی کرده و مزایای آن را برای سایر همکاران تشریح کنید.

امیدواریم با همکاری تمامی شما همکاران عزیز بتوانیم خدماتی ارزنده تر و نوین بر لیست خدمات سایت بیفزاییم.

با تشکر فراوان

مدیریت کل سایت

من معلمم. کسی که آینده ی، آینده سازان این مرز و بوم را رقم می زند
پاسخ }
سپاس شده توسط: Xmen_ch ، Amirooo ، تزکیه ، ejeh1 ، adabiat

برای تست در این وبلاگ قرار دادمش که به خوبی کار میکنه

فقط در قسمت اسکریپت ها قرار دهید و یا فقط در تک هدر در قسمت ویرایش قالب قرار دهید.

اگر مشکلی بود اطلاع دهید

من معلمم. کسی که آینده ی، آینده سازان این مرز و بوم را رقم می زند
پاسخ }
سپاس شده توسط:

سلام خسته نباشید من  این کد را تو بخش  کدها و جاوا اسکریپتهای اختصاصی   قرار دادم خوب کار میکنه .میتونید وبلاگمو ببینید.

http://class6omi.blogfa.com/

یا مهدی ادرکنی
پاسخ }
سپاس شده توسط: admin ، adabiat

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راه اندازی سیستم چت پیشرفته سایت admin 2 4,455 18-1-1392, 09:16 صبح
آخرین ارسال: بیدکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان