امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات معلمان(18)

جلسه انجمن اولیا ومربیان

قرار بود امروز22 مهر 92  جلسه  انجمن اولیا ومربیان  - که اسم واقعی اش انجمن  اولیا و مدرسه است !- در مدرسه ما تشکیل شود، چون من- امسال مدیر این دبیرستانم -بمن  دوسه روز قبل که می خواستیم دعوت نامه بفرستیم  برای خانواده ها ،گفته بود که معمولاخانواده ها خیلی شرکت نمی کنند، گفتتم چرا؟ دیدم مشاور ووو دارند توضیح واضحات می دهند!  که خانواده ها گرفتارند، وقت ندارند، باید بدوند برای هزار کارخانواده و ، ...

معمولا حوصله این حرف ها را خیلی ندارم ! حرفشان را قطع کردم و گفتم باید خانواده ها بیایند، سرنوشت  فرزندشان برای شان باید مهم باشد! گفتند : این شعار ها دیگر جواب نمی دهد؟ !

گفتم کاری می کنم که همه ی والدین بیایند! گفتند چگونه؟ گفتم صبر کنید تا ببینید چه می کنم؟ رفتم سر صف صبح گاه . گفتم  بچه ها دعوت نامه می دم به خانواده های محترم بدید، سلام برسانید و بگید مدرسه دوست داره تشریف بیاورید ، تا در زمینه مدرسه وتحصیل با هم مشورت کنیم . دعوت نامه را می برید خانه هر کسی وقت نداره  یا به هر دلیل نمی تونه بیاد، دعوت نامه را   پس بیاورد، چون ما تصمیم گرفتیم ، وقت بگذاریم و خدمت خانواده های که فرصت ندارند بیاند مدرسه ما بیاییم  برای مشورت به خانه شما!!- واقعا چنین تصمیمی گرفته بودم- گفتم اگر متوجه شدید، صلوات بفرستید !صلوات فرستادند و دانش آموزان رفتند کلاس...

امروز 20 نفر دعوت نامه را پس آوردند  با عذر های موجه و این که خانواده سلام رسانده و گفته  حتما در جلسه بعدی شرکت می کنند! اما غروب  مدرسه غلغله بود از جمعییت ، هی معاون می گفت : نکنه همه بیاند جون ما برای دویست نفر پذیرایی خریدیم! ومدرسه ما دویست چند نفر دانش آموز دارد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر
پاسخ }
سپاس شده توسط: zarikh ، ejeh1

باا سلام خاطره خيلي جالبي بود كلي خنديدم وآفرين به  تدبر اين مدير گرامي موفق باشي

پاسخ }
سپاس شده توسط: ejeh1

سلام به به مدیر مدبری هستین شما.بهترین فکر رو پیاده کردین.

پاسخ }

سلام بر شما

ایده ی خوبی بود در این رابطه ما مشکلی نداریم چون در جلسات آموزش خانواده و دیدار با معلم اکثر اولیا مشتاقانه شرکت می نمایند حتی اولیای کارمند اگر نتوانند بیایند یا جانشین می فرستند یا تلفن می زنند با عذرخواهی از موضوع جلسه اطلاع می یابند.

امیدوارم در نهایت اولیا به این نتایج برسند حضور آنان در همه  عرصه مدرسه موجب  مسئولیت پذیری و موفقیت فرزندانش  می گردد.

محسن نژاد

payame2.ir

زندگی، یعنی پژوهش، و فهمیدن مطلبی جدید.
فرصت ها میوه های رسیده اند اگه به موقع نچینی می افتد.
Huh
پاسخ }

باعرض سلام 

بهتون تبریک عرض میکنم امیدوارم همیشه این گونه موفق باشید.

پاسخ }

موفق باشید

آن چه دلخواه همه است جز تن درستی نیست ، که اگر کسی روزی از آن محروم شد آرزویی جز بدست آوردنش ندارد
پاسخ }
سپاس شده توسط:

خاظطات شیرین کمی از شغل معلمی دارم،همه اش خاطرات بد و تبعیض و ... بوده.

پاسخ }
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خاطرات معلمان 29 ruznevesht 0 160 18-2-1396, 05:33 عصر
آخرین ارسال: ruznevesht
  خاطرات معلمان (28) ruznevesht 2 3,306 8-2-1393, 12:53 صبح
  خاطرات معلمان (27) ruznevesht 5 4,771 6-2-1393, 03:18 عصر
  خاطرات معلمان(26) ruznevesht 1 2,698 7-12-1392, 12:10 عصر
آخرین ارسال: marieh
  خاطرات معلمان(25) ruznevesht 1 2,715 3-12-1392, 08:00 عصر
آخرین ارسال: siminpayam
  خاطرات معلمان (24) ruznevesht 0 2,049 15-11-1392, 11:49 عصر
  خاطرات معلمان(23) ruznevesht 1 2,617 6-11-1392, 11:55 عصر
آخرین ارسال: siminpayam
  خاطرات معلمان(10) ruznevesht 6 5,929 28-10-1392, 02:47 صبح
آخرین ارسال: sarpol
  خاطرات معلمان(22) ruznevesht 2 3,107 28-10-1392, 02:36 صبح
آخرین ارسال: sarpol
  خاطرات معلمان(20) ruznevesht 0 1,903 4-9-1392, 12:31 صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان