امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بانک اطلاعاتی شرایط استخدامی آموزش و پرورش

دوستان و همکاران عزیز سلام

با توجه به برگزاری آزمون های استخدامی آموزش و پرورش و جذب نیرو از این طریق، از تمامی همکاران و دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند در خواست می کنیم اطلاعات خود را در ادامه همین تاپیک درج کنند. دوستانی هم که در این مورد سوال دارند مطرح کنند تا جواب بگیرند.

هدف از این کار ایجاد بانک اطلاعاتی است که مشتاقان شغل معلمی بتوانند بدون دغدغه از آن استفاده کنند و به صحت مطالب آن اطمینان داشته باشند، از سردرگمی در آمده و از صرف زمان و پول در این رابطه در امان باشند.

این اطلاعات می تواند شامل موارد زیر باشد :

1. کلیه شرایط عمومی و اختصاصی استخدام
  2. سوالات استخدامی
  3. منابع آزمون ها
  4. زمان برگزاری آزمون
  5. مراحل و چگونگی استخدام از این طریق
  6. و ....

دوستان و همکاران از نشر اطلاعات در این زمینه دریغ نفرمایید تا جوانان مشتاق شغل شریف معلمی، با دیدگانی باز در این راه قدم بگذارند.

من معلمم. کسی که آینده ی، آینده سازان این مرز و بوم را رقم می زند
پاسخ }
سپاس شده توسط: Xmen_ch ، 5dabestani

ممنون خیلی کار خوبی کردید انشالا که معلمای عزیزم همکاری کنند...

پاسخ }
سپاس شده توسط:

کار جالبیه  امیدوارم اعضا این بانک رو تکمیل کنند.

❤ ➸
پاسخ }
سپاس شده توسط:

سلام

پست خیلی خوبی ایجاد کردید....مرسی

فقط وقتی استخدامی در کار نیست ........... اگه کسی از استخدامی خبر دار شد لطفا اعلام کنه

من خودم که تا حالا تو این ازمون ها شرکت نکردم و متاسفانه نمیتونم کمکی بکنم ولی مطمئنا هستند دوستانی که شرکت کردن و می دونن روالش چجوری و... پس لطفا دریغ نکنید

وبلاگ 5دبستانی
بازی کودکانتان را به بازی نگیرید!
پاسخ }
سپاس شده توسط:
مهم 

سلام /

منم از این آزمون استاده کردم وقبول شدم . آزمون به این صورته که یه سری سوالات عمومی داره ،یه سری هم سوالات تخصصی در رابطه با رشتت /حالا اگه قبول شدی اسمت هم تو یه سایتی اعلام می کنن بعدش باید بری مصاحبه که اونم مراحل خاص خودش رو داره . یعنی مصحبه عمومی/تخصصی / عقیدتی ،سیاسی و....

مواظب باش تو مصاحبه دستو پاتو گم نکنی یا سوتی چیزی ندی / خلاصه توکل داشته باش به خدات

موفق باشید

پاسخ }
سپاس شده توسط: 5dabestani ، Xmen_ch

مرسی

میشه بگین عمومی ها چه دروسی هستن؟

آیا قبل از آزمون منابع معرفی می کنن؟

با زم ممنون

وبلاگ 5دبستانی
پاسخ }
سپاس شده توسط:

آموزش و پرورش به‌زودی آزمون استخدامی برگزار می‌کند/ اعلام شرایط شرکت‌کننده‌ها

وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در این وزارتخانه خبر داد و گفت: هر چه زودتر باید آزمون را برگزار کنیم اما وقتی زمان می‌گوییم، اگر یک هفته دیر یا زود شود، مسائلی به وجود می‌آید.

خبرگزاری فارس: آموزش و پرورش به‌زودی آزمون استخدامی برگزار می‌کند/ اعلام شرایط شرکت‌کننده‌ها

حمیدرضا حاجی‌بابایی، وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» از برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش خبر داد و اظهار داشت: قانونگذار یک قانونی را برای ما قرار داده است که طی دو سال باید آزمونی را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: این آزمون با توجه به شرایطی که در قانون پیش‌بینی شده است برای مربیان پیش‌دبستانی‌ است و برخی افراد که فکر می‌کردند در آزمون قبلی به نوعی حق‌شان ضایع شده است به عنوان مثال فکر می‌کردند منابعی در اختیارشان قرار نگرفته بود.

حاجی‌بابایی اضافه کرد: در برگزاری آزمون جدید، منابع را به موقع اطلاع‌رسانی کرده و  سعی می‌کنیم همه مطلع باشند تا کسی دچار مشکل نشود.

وی با بیان اینکه نمی‌گذاریم کسی احساس کند که حقش ضایع شده است، افزود: باید مجوزها‌ را بگیریم، روند و برنامه‌ریزی‌ها را تعریف کنیم.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص زمان آزمون به خبرنگار فارس گفت: هر چه زودتر باید آزمون را برگزار کنیم اما وقتی زمان می‌گوییم، اگر یک هفته دیر یا زود شود، مسائلی به وجود می‌آید.

حاجی‌بابایی تأکید کرد: در حال حاضر وزارتخانه به دنبال دریافت مجوزها و تعریف برنامه‌هاست.

این خبر مربوط به 23 اردیبهشت 92 در خبر خبرگزاری فارس است. لینک خبر

پاسخ }
سپاس شده توسط: Xmen_ch

من منظور اقای وزیر رو متوجه نشدم (وی ادامه داد: این آزمون با توجه به شرایطی که در قانون پیش‌بینی شده است برای مربیان پیش‌دبستانی‌ است و برخی افراد که فکر می‌کردند در آزمون قبلی به نوعی حق‌شان ضایع شده است به عنوان مثال فکر می‌کردند منابعی در اختیارشان قرار نگرفته بود.) الان این فقط برای مربیان پیش دبستانی هست؟؟؟؟؟ یا برای اونایی هست که فکر کردن قبلا حقشون ضایع شده؟!!! یا برای همه؟؟؟/ آقای وزی شفاف سازی کن//

اگه برای همه هست دیگه مربیان پیش دبستانی و حقشون ضایع شده و.... چه حرفیه!!!

در ضمن من یک ماهی میشه که این خبر رو توی سایت های دیگه ای دیدم جدید نیستا

23 اردیبهشت ماهه ادمین جان
وبلاگ 5دبستانی
پاسخ }
سپاس شده توسط:

ممنون اصلاح شد.

جدا از این اخبار، من فکر می کنم باید منتظر شکلگیری دولت یازدهم و سیاست های اون در قبال آموزش و پرورش و استخدام ها باشیم.

پاسخ }
سپاس شده توسط: adabiat

باسلام

این پیشنهاد عالیه ......

" به موفقیت ایمان داشته باشید، آینده از آن شماست ".پایگاه زبان وادب پارسی
پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان