امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محتوای الکترونیک درخواستی
انجمنی با عنوان " محتوای الکترونیک درخواستی " به صورت زیر انجمنی در، انجمن کامپیوتر،اینترنت و محتوای الکترونیک ایجاد شد.
قصد داریم در این انجمن درخواست های شما برای محتوای الکترونیک را پاسخ دهیم.

به این صورت که شما بیان می کنید که نیاز به چه محتوایی دارید و من برای شما یا تولید می کنم و یا از جاهای دیگر فراهم می کنم و در پاسخ به شما قرار می دهم. احتمال این که درخواست شما فراتر از توانایی های من باشه هم وجود داره.
لطفا در متن درخواست به طور کامل توضیح دهید به چه محتوایی و برای چه هدفی نیاز دارید. و همین طور مشخص کنید در مورد چه کتابی و چه قسمتی از آن.

در ضمن ممکن است زمان به من اجازه ندهد به تنهایی این کار را انجام دهم، پس تمامی کاربرانی که می توانند در این کار (یعنی تهیه محتوای الکترونیک درخواستی کاربران) سهیم شوند اعلام آمادگی کنند، روی کمک دوستان کاردرست حساب میکنم.

با تشکر و آرزوی موفقیت برای همه کاربران انجمن
من معلمم. کسی که آینده ی، آینده سازان این مرز و بوم را رقم می زند
پاسخ }
سپاس شده توسط: mehdi ، lgaini ، taha89
با سلام به مدیر کل عزیز و سایر کابران انجمن

من هم هستم یعنی می تونم مقداری از محتواهای درخواستی را فراهم کنم.
به هر حال ما هم باید در این کار زیبای مدیر کل سایت، سهیم بشیم و هم خدمتی کرده باشیم به معلمین عزیز.
معلم کلاس سوم هستم و مفتخرم به این
پاسخ }
سپاس شده توسط: admin ، lgaini
ممنون از لطفت مهدی جان
پاسخ }
سپاس شده توسط:
بخش جالبي ميشه اين بخش در آينده.انشا الله..
كاش معلم ميتوانست فقط معلم باقي بماند.
پاسخ }
سپاس شده توسط:
من هم برای تولید محتوای الکترونیکی آمادگی خودم رو اعلام می کنم. برای آموزش تولید هم در خدمتم.
سپاسگزار معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت ، نه اندیشه ها را . . .

پاسخ }
سپاس شده توسط: admin
من موضوعات زیادی در سر دارم اما نمی دونم بهش میگن تولید محتوی یا چیز دیگه .........
چه فکر کنید که میتوانید و چه نمیتوانید در هر صورت حق با شماست

پاسخ }
سپاس شده توسط:
(31-5-1391, 05:03 عصر)hamed1391 نوشته است:  من موضوعات زیادی در سر دارم اما نمی دونم بهش میگن تولید محتوی یا چیز دیگه .........

لطفا افکارتون رو در انجمن محتوای الکترونیک درخواستی مطرح کنید تا بررسی و در صورت امکان تولید شود.

سایر دوستان متقاضی نیز در انجمن مذکور درخواست شان را اعلام کنند تا بررسی و تولید شود.
در این تاپیک فقط افرادی که تمایل به همکاری در فرایند تولید یا جمع آوری محتوا دارند، اعلام آمادگی کنند.
پاسخ }
سپاس شده توسط: lgaini
میتونه کمک خوبی باشه
كد را در وبلاگم قرار دادم
http://najafdarzi.blogfa.com/
پاسخ }
سپاس شده توسط:
سلام همکار محترم
ممکنه بگین کد چیرو قرار دادینHuhHuhHuh
چه فکر کنید که میتوانید و چه نمیتوانید در هر صورت حق با شماست

پاسخ }
سپاس شده توسط:
من بررسی کردم متوجه شدم منظور rahim عزیز، کد آخرین ارسال های انجمن است که در وبلاگشون قرار دادن
البته در پستشون آدرس وبلاگ درسته ولی لینک رو اشتباه وارد کردند که درستش اینه : najafdarzi.blogfa.com

دوستان توجه کنند که پاسخ هر موضوع را در همان موضوع وارد کنند تا این اشتباهات پیش نیاید.
با تشکر
پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان