امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمار معلمان عضو سایت به تفکیک رشته تدریس
Lightbulb 

فکر می کنم منظورم رو متوجه شده باشید.

برای بهبود عملکرد و بالا بردن انگیزه کار خوبه بدونیم در هر رشته یا سال تحصیلی چند نفر از همکاران در سایت عضو هستند و از امکانات سایت استفاده می کنند. (این موضوع را در جایی ندیدم اگر هست زحمت بکشید راهنماییم کنید)

این کار می تونه با در خواست کامل کردن اطلاعات همکاران یا در یک نظرسنجی انجام بشه و به سایرین اطلاع رسانی بشه.

از کلیه زحمات ادمین محترم سپاسگزارم.

سپاسگزار معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت ، نه اندیشه ها را . . .

پاسخ }}
سپاس شده توسط: admin ، 3282015

ممنون از پیشنهادتان

تا به حال در مورد چنین امکانی فکر نکرده بودم.

البته در قسمت پروفایل کاربران، گزینه هایی برای پایه و رشته تدریس همکاران در نظر گرفته شده، که قابلیت ایجاد آمار کلی از آن وجود ندارد.

استفاده از نظرسنجی هم می تواند ایده خوبی باشد، ولی چگونگی انجام آن مهم است، اگر در این مورد نظری دارید مظرح کنید.

در مورد راه های دیگر تلاش خواهم کرد، شاید بتوانم ابزاری برای گرفتن آمار کلی از طریق اطلاعات پروفایل ایجاد کنم.

من معلمم. کسی که آینده ی، آینده سازان این مرز و بوم را رقم می زند
پاسخ }}
سپاس شده توسط: 3282015

سلام

به نظر من می تونید یه نظرسنجی ایجاد کنید و اونو تو قسمت اعلانات انجمن بزنید؛ چون بیشترین توجه به قسمت اعلانات می شه و رنگش هم متمایزه.

مثلا می تونه این سوال پرسیده بشه؟

شما در چه رشته و پایه ای تدریس می کنید؟ و به خاطر اینکه تعداد رشته ها زیاده بشه از لیست انتخاب کرد.

و یه گزینه هم باشه برای اینکه اگه تو لیست اسم رشته شون نبود خودشون بنویسن.

مثلا: متوسطه -> فیزیک یا ابتدایی-> ورزش ... 

پاسخ }}
سپاس شده توسط: 3282015 ، admin ، alighanbari_1 ، lgaini ، 136275

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شورای معلمان ویژه سایت hamed1391 1 2,435 21-7-1391, 03:27 عصر
آخرین ارسال: kh_khalily

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره معلمـ گفت

انجمن علمی معلمان ایران افتخار دارد که از بهار سال 91 شروع به کار کرده است. هدف این انجمن افزایش توانایی های علمی و مهارتی معلمان ایران با تبادل نظر و اشتراک تجارب است. این انجمن به طور کامل توسط معلمان اداره می شود و هیچ وابستگی به ارگان های دولتی یا غیر دولتی ندارد.

پیوند ها

دوستان